KURUMSAL

Uzmanlığımızla Yanınızdayız

Serdal ASARAV tarafından 2013 yılında kurulan SERAS LOJİSTİK, adını kurucumuzun ad ve soyadının baş harflerinin birleşiminden almıştır. Sadece mikro dağıtım yapan ilk firma olma özelliği ile sektöre öncülük eden SERAS LOJİSTİK, bu misyon ile hiç durmadan geleceğe doğru yürümekte ve her geçen gün aklı, bilimi ve teknolojiyi kullanarak iş ortaklarına en kapsamlı alt yapıyı sağlamaktadır. Bugün geldiğimiz nokta, iş ortaklarımızın gelecekte ihtiyacı olacağını düşündüğümüz noktadır.

Adım adım tüm Türkiye’ye yayılmakta olan SERAS LOJİSTİK, tecrübeli yöneticilerinin önderliğinde, genç ve dinamik kadrosu ile gıda lojistiğine yenilikleri ile yön vermektedir.

Bütün alt yapısını iş ortaklarının lojistik ve saha yönetimi ihtiyaçları için geliştiren SERAS LOJİSTİK, online/real time çalışan sistemi ile iş ortaklarının saha satış, depo, muhasebe ve kendi bünyesinde çalışan bütün departmanlarını bir çatı altında toplayarak, müşterilerine sadece raporlama değil, sistem desteği de sunmaktadır.

Candidate Video
Candidate Video

Kurucumuz

Kurucumuz, Sayın Serdal ASARAV Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünden derece ile mezun olmuştur. İş hayatına KKTC’de Türkiye/İstanbul merkezli bir dağıtım firmasında Bölge Müdürü olarak başlamıştır. 2007 yılında aynı şirketinİstanbul’da bulunan genel merkezinde Teftiş Kurulu Başkanlığına atanmıştır. Bir yıl sonra, aynı grubun Romanya’da bulunan şirketinde operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam etmiştir. Mayıs 2010 itibari ile de Romanya’daki şirketin Genel Müdürlüğünü yapmaya başlamıştır. Üç ayrı ülkedeedindiği deneyim ve tecrübelerle 2012 yılı Eylül ayında ülkesine dönmüş, kurucusu ve yöneticisi olduğu SERAS LOJİSTİĞİ kurmuştur. İngilizce, Almanca ve Romence dillerini akıcı şekilde konuşmaktadır.

Kilometre Taşlarımız

Şubat 2013

Kuruluş

Seras Lojistik yasal süreçleri tamamladı.

Mayıs 2013

Dağıtımlar Başladı

İstanbul Anadolu yakası dağıtımları başladı.

Eylül 2013

İstanbul Genelinde Dağıtımlar Başladı

Belirli günlerde İstanbul geneli dağıtımlar başladı (Sadece Ulusal Zincir Marketlere).

Haziran 2014

Belirli Günlerde Dağıtım Uygulamasına Son

İstanbul genelinde ulusal marketlere her gün dağıtım başladı.

Mart 2015

Ulusal Marketlerin Yanı Sıra Yerel Marketler, HORECA Kanalları, Şarküteriler vs.

İstanbul içinde teslimat gün ve nokta sınırlaması ortadan kalktı. Kurumsal olan noktalara ilk iş günü içerisinde teslimatlar başlandı.

Eylül 2017

İstanbul Dışı Dağıtımlar

İş ortaklarını yeni illere de taşıması gerektiğinin farkında olan SERAS LOJİSTİK, hiç zaman kaybetmeden İstanbul dışında 5 yeni bölgeye dağıtım yapmaya başladı "Ankara, İzmir, İzmit, Yalova, Bursa".

Ocak 2018

Bölgesel Dağıtımlar

Marmara, Ege, Trakya, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinde hizmet vermeye başladı.

Eylül 2018

Web Tabanlı Online/Gerçek Zamanlı Takip/Destek Sistemi

Bünyesinde geliştirdiği yazılımı ile dağıtım süreçlerini online/gerçek zamanlı raporlayan SERAS LOJİSTİK çözüm ortağı olduğu firmalara sistem desteği de sunmaya başladı.