SIKÇA SORULAN SORULAR

Firmanız tam olarak ne tür hizmetler veriyor?

SERAS LOJİSTİK onlarca şehirde binlerce teslimat noktasına her gün koli bazlı gıda dağıtımı yapmaktadır. Asıl uzmanlık alanı mikro dağıtım olan SERAS LOJİSTİK iş ortaklarının bütün lojistik ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmayı ana felsefesi olarak belirlemiştir. Soğuk zincir, Donuk ve Kuru Gıda dağıtımları ile bütün gıda firmalarına bir bütün olarak çözüm ortağı olmaktadır. Dağıtımların yanı sıra, üç ayrı ısı rejiminde depolama, elleçleme, sipariş hazırlık, iade toplama ve sistem desteği sunmaktadır.

Depo kiralamak istiyorum ne yapmalıyım?

Bilgi almak için 0216 622 70 29 nolu telefon veya satis@seraslojistik.com adresinden ilgililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sadece soğuk hava deposu mu kiralıyorsunuz?

SERAS LOJİSTİK üç ayrı standartta depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir; soğuk, donuk ve kuru gıda.

Dağıtımları nasıl yapıyorsunuz?

Her gün binlerce siparişi SERAS LOJİSTİK tarafından teslimat noktalarına ulaştırılıyor. Mikro, paletli ve komple taşımacılık olmak üzere üç grup da dağıtım yapıyoruz. Bütün dağıtım süreçlerimiz online olarak sistem üzerinden takip edilmektedir. Ürün güvenliği için bütün araçlar kasa içi ısı kontrolleri uydu üzerinden kontrol ve kayıt altında tutulmaktadır.

Sadece depo kiralıyabiliyor muyuz?

SERAS LOJİSTİK sadece tam lojistik çözüm ortağı olduğu firmalara hizmet vermektedir.

Diğer firmalardan farkınız nedir?

SERAS LOJİSTİĞİN en önemli farkı sahip olduğu sistemsel ve operasyonel alt yapıdır. Kullandığı sistemsel alt yapı sadece lojistik hizmetlerini kapsayan bir program değil, bir bütün olarak müşterileri ile SERAS LOJİSTİĞİN operasyonlarını entegre eden bir yapıdır. Öte yandan KG sınırlaması yapmaksızın hizmet verdiği bütün bölgelere en hızlı teslimatı sağlayan operasyonel bir yapıya sahiptir. STT’si kısa, dağıtımlarda hassasiyet gerektiren gıda ürünlerin lojistik operasyonlarını en kapsamlı ve verimli şekilde yapan tek firmadır. Her gün binlerce mağaza, şube, bayi, kafe, restoran, hotel, şarküteri gibi gıda tedarik ihtiyacı olan noktalara onbinlerce koli ürün taşımaktadır.

Ürünlerimizi adresimizden teslim alıyor musunuz?

Elbette, günü birlik ön toplama yapıldığı gibi belirli günlerde düzenli ön toplama da yapılmaktadır.